Jak wybrać najlepszy hosting WordPress

  W tym samouczku pomogę ci wybrać najlepszy hosting WordPress dla twojej strony. Wybór odpowiedniego hostingu WordPress dla Twoich potrzeb może znacznie poprawić SEO i zwiększyć sprzedaż. Hosting jest zatem jednym z kluczowych elementów każdej udanej witryny.

  Jak wybrać najlepszy hosting WordPress

  Kryteria

  Na rynku jest wielu dostawców usług hostingowych, więc wybór najlepszego może być trudny. Jeśli planujesz wypróbować nowy hosting WordPress, powinieneś wziąć pod uwagę następujące kryteria:

  Optymalizacja dla WordPress

  Hosting musi spełniać co najmniej minimalne wymagania dotyczące uruchamiania WordPress. Ponadto WordPress ma swoje specyficzne funkcje i nie każdy hosting jest optymalnie skonfigurowany. Dlatego szukaj hostingu, który je gwarantuje.

  Prędkość

  Na podstawie dostępnych statystyk odwiedzający stronę są niecierpliwi, dlatego szybkość witryny jest bardzo ważna. Ponadto Google niekorzystnie traktuje wolne strony. Za pomocą tych narzędzi można zmierzyć prędkość sieci. Jest to szczególnie ważne, gdy mówimy o hostingu WordPress. Niezoptymalizowany WordPress to system intensywnie wykorzystujący serwer, dlatego potrzebny jest mocny sprzęt.

  Dostępność

  Sprawdź, czy hosting zapewnia maksymalną dostępność serwera. Ponieważ jeśli serwer jest zbyt często i długo niedostępny, odwiedzający będą cię opuszczać. Prawie każdy dobry hosting WordPress powinien gwarantować dostępność na poziomie 99,99%.

  Obsługa

  Jakość obsługi to kolejne ważne kryterium. Dobre hostingi powinny oferować wsparcie techniczne 24/7, w tym czat na żywo i telefoniczna obsługa. Jeśli masz prawdziwy problem, oczekiwanie na odpowiedź e-mail nie wystarczy. Stracisz coraz więcej odwiedzających co sekundę, gdy Twoja witryna jest niedostępna.

  Bezpieczeństwo

  Wybierz hosting, który zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa – poprzez pomiar, tworzenie kopii zapasowych i wdrażanie najnowszych aktualizacji zabezpieczeń. Zmniejszy to znacznie ryzyko włamań i zablokuje fałszywych botów, których hakerzy używają do uzyskania dostępu do sieci.

  Instalacja WordPress przez 1 kliknięcie

  Jeśli nie jesteś typem technicznym i obawiasz się instalacji WordPressa, powinieneś wybrać hosting, który zapewnia prostą instalację automatyczną jednym kliknięciem.

  Cena

  Istnieje wiele firm oferujących hosting WordPress. Ich indywidualne pakiety hostingowe różnią się ceną. Zawsze wybierz pakiet, który spełnia Twoje potrzeby. Nie płać niepotrzebnie za większy pakiet, jeśli go nie potrzebujesz.

  Gwarancja zwrotu pieniędzy

  Zanim zdecydujesz się na jakiś hosting, dobrym pomysłem jest sprawdzenie, czy oferują one okres próbny z gwarancją zwrotu pieniędzy. Dlaczego? To proste – jeśli w trakcie testu okaże się, że nie spełniają tego, co twierdzą, lub że ich usługi nie są dla ciebie wystarczające, możesz odzyskać swoje pieniądze.

  Darmowy hosting WordPress?

  Istnieje wiele bezpłatnych dostawców usług hostingowych, ale polecam ich unikać. Wreszcie magiczne „darmowe” wychodzi dość drogie. Dostawcy usług hostingowych mają zazwyczaj pewne ukryte wady, dzięki którym witryna będzie wyglądać nieprofesjonalnie:

  • Musisz umieścić ich baner reklamowy w swojej witrynie.
  • Mogą mieć warunek umieszczenia linku do nich w stopce witryny.
  • Jeśli chcesz mieć własną domenę, musisz za nią zapłacić. W przeciwnym razie masz nazwę marki w tytule domeny.
  • Nigdy nie wiesz, kiedy przestaną oferować swoje usługi.
  • Nie mają gwarancji dostępności, szybkości, kopii zapasowych serwerów i tak dalej.

  Porównanie hostingów WordPress

  Poniżej znajduje się krótka tabela porównawcza najlepszych dostawców hostingu WordPress. Każdy z tych wybranych dostawców hostingu, który wybrałem, jest odpowiedni dla WordPress.

  Dzięki doskonałej obsłudze AttHost pozostaje najlepszym wyborem dla małych firm i dużych korporacji w Polsce. WIĘCEJ INFORMACJI
  home-pl Obsługują ponad 37 000 klientów i zasilają ponad 50% witryn w całym kraju. WIĘCEJ INFORMACJI
  Wedos Świetny międzynarodowy dostawca usług hostingowych. Mają bardzo dobre oceny od społeczności i słyną ze wsparcia doskonałości. WIĘCEJ INFORMACJI
  bluehost logo Oficjalnie polecane przez społeczność wordpress.org. Jest uważany za najlepszy na świecie
  hosting dla WordPress.
  WIĘCEJ INFORMACJI
  [avg] ([per]) [total] ocen
  Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
  WordPress Návod v PDF
  Jestem 30-letnim programistą WordPress z wieloletnim zaangażowaniem w ten CMS.

  4 KOMENTARZE

  1. WEBD to NAJLEPSZY HOSTING na którym założysz swoją stronę , kupisz domenę, założysz swoją pocztę , serwer co tylko chcesz. Stale korzystam z ich usług! Co mnie przekonało to przede wszystkim dobry kontakt ze wsparciem i dobre ceny oraz rewelacyjny system zarządzania.
   Poza prywatnym korzystaniem również doskonale obsługują Firmy! polecam Tomasz

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here